test 2018-09-12T10:50:47+00:00

PROTEIINIRIKAS VAHEPALA, MILLESSE SUHKUR EI FITI.

100 g toodet sisaldab keskmiselt:
Energia (kcal) 76
Rasvad (g) 0,1
Süsivesikud (g) 11
Suhkrud (g) 0
Valk (g) 10

100 g toodet sisaldab keskmiselt:
Energia (kcal) 73
Rasvad (g) 0,1
Süsivesikud (g) 10
Suhkrud (g) 0
Valk (g) 10

100 g toodet sisaldab keskmiselt:
Energia (kcal) 74
Rasvad (g) 0,1
Süsivesikud (g) 10
Suhkrud (g) 0
Valk (g) 10

Tere FIT! Vähem suhkrut, rohkem valku!

Tere FIT! sari on loodud teadlikule spordiharrastajale, kes soovib toitumisse kaasata valgurikkaid ning suhkruvaeseid vahepalasid. Tere FIT! sarja tooted ei sisalda keemilisi magusaineid, magustamiseks on kasutatud hoopis Steviat.

MÄNG

MÄNG

KONTORIGÜMNASTIKA

LIHTSAD NIPID TOITUMISEKS

Klaas vett taastab vedeliku, mille keha öö jooksul kaotab, samuti aitab vesi organismil mürkaineid väljutada.

Piimhappebakter annab kehale juurde häid baktereid, mis mõjutavad soolestiku mikroobide kooslust ja tasakaalu. Soolestiku mikrofloora mõjutab ka aju tööd.

Täisväärtuslik hommikusöök aitab kaasa mõttetööle ning hoiab Sind erksa ning efektiivsena. Puder, puuviljad, muna ning jogurt sobivad hommikusöögiks ideaalselt.

Kontoris levivad haigused lihtsalt, seega tasub oma immuunsüsteemi võimalikult tugevana hoida. Väga hea looduslik immuunsüsteemi tugevdaja on sipelgapuu koor. See toidulisand võiks igal kontoritöötajal kodus olemas olla.Vesi lahjendab maohappeid ning selle tulemusena ei seedi toit korralikult ära. Joo vett 30 minutit enne söömist.

Puuvilju ei tasu süüa kohe pärast lõunasööki, sest esimesena seeditakse süsivesikuid. See tähendab, et seedimata puuviljad jäävad makku käärima, mis tekitab kõhugaase. Lisaks ebameeldivustundele toob see kaasa ka energialanguse.

Kui valid endale vahepala, siis jälgi, et tootes ei oleks nn peidetud suhkruid. Suhkur viib kehast välja olulisi aineid, sealhulgas B-vitamiini ning põhjustab mineraalainete puudust, mis mõjutab närvisüsteemi ja tekitab magusaisu.

Kui lood endale rutiini söögikordadest, aitab see veresuhkru taset stabiilsena hoida, vältida ülesöömist ning olla efektiivne kogu päeva vältel.Aju vajab mõttetööks glükoosi, seega vali lõunaks selline toit, kus on rohkelt teravilju (nt täisterariis, kinoa, hirss, oder jne). Nii väldid ka näksimist toidukordade vahel.